Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Animator Ortograffiti. Nowe standardy pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole

Forum dotyczy kursu Animator Ortograffiti. Nowe standardy pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 2 59 postów

Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej (DRUGA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 2 21 postów

Lepszy nauczyciel i lepszy uczeń. Coaching w edukacji II stopnia (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Lepszy nauczyciel i lepszy uczeń. Coaching w edukacji II stopnia (DRUGA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 1 1 postów

Bezpieczeństwo w sieci – kompetencje technologiczne i medialne dla nauczycieli

Forum dotyczy kursu Bezpieczeństwo w sieci – kompetencje technologiczne i medialne dla nauczycieli. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 1 33 postów

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale nie wiecie, kogo zapytać

Forum dotyczy kursu Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale nie wiecie, kogo zapytać. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 1 2 postów

W co się bawić? W kodowanie! Programowanie w Edukacji Wczesnoszkolnej, II stopień

Forum dotyczy kursu W co się bawić? W kodowanie! Programowanie w Edukacji Wczesnoszkolnej, II stopień. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Liczba forów: 3 132 postów

Narzędziownik geografa - metody, narzędzia i techniki pracy z uczniem generacji Z

Forum dotyczy kursu Narzędziownik geografa - metody, narzędzia i techniki pracy z uczniem generacji Z. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Liczba forów: 2 72 postów

Biblioterapia w pracy z dorastającą młodzieżą - wykorzystaj nie tylko na języku polskim

Forum dotyczy kursu Biblioterapia w pracy z dorastającą młodzieżą - wykorzystaj nie tylko na języku polskim. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Liczba forów: 1 40 postów

Edukacja dla przyszłości. Doradztwo edukacyjno-rozwojowe (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Edukacja dla przyszłości. Doradztwo edukacyjno-rozwojowe (DRUGA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 3 91 postów

Trener Metody Ortograffiti. Praca z uczniem z trudnościami w uczeniu się matematyki (CZWARTA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Trener Metody Ortograffiti. Praca z uczniem z trudnościami w uczeniu się matematyki (CZWARTA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 4 82 postów

Trener Metody Ortograffiti. Praca z uczniem z dysgrafią (CZWARTA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Trener Metody Ortograffiti. Praca z uczniem z dysgrafią (CZWARTA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Liczba forów: 4 47 postów

E-learning

O e-learningu w ogóle i o naszej platformie

2 tematów 13 postów

Różności

...czyli wszystko, co nie pasuje do innych wątków.

17 tematów 197 postów