Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Nasze kursy

Egzamin ósmoklasisty z Ortograffiti. Język polski (TRZECIA EDYCJA)

Kurs ma za zadanie przybliżyć nauczycielom mechanizmy czytania ze zrozumieniem i uczenia się uczniów z dysleksją (i nie tylko). Szkolenie dotyczyć będzie skutków wykonywania przez ucznia zadań „Ortograffiti”, charakteru poleceń i tekstu głównego w...

W co się bawić? W kodowanie! Programowanie w klasach 4-8

Kurs jest dedykowany przede wszystkim nauczycielom uczącym informatyki w klasach 4–8 ze szczególnym uwzględnieniem zajęć w klasach 7 i 8, jednak skorzysta z niego każdy chcący wzbogacić swój warsztat pracy i pozyskać informacje na temat nowych nar...

Nowe kompetencje Animatora Ortograffiti

Kurs skierowany jest do nauczycieli, pedagogów i psychologów, którzy prowadzą w swojej szkole aktywnie działający Klub Ortograffiti i ma za zadanie pogłębić umiejętności Animatorów i pomóc im w ich codziennej pracy.

Nowy awans zawodowy - od stażysty do profesora oświaty

Podstawowym celem kursu jest zapoznanie się z nową ścieżką awansu zawodowego, w tym z tzw. ścieżką dyrektorską i nauczycieli zwolnionych od pracy lub urlopowanych, z uwzględnieniem najnowszych przepisów prawa.

Smartfon w rękach ucznia i nauczyciela (DRUGA EDYCJA)

Dlaczego warto korzystać z technologii? Jak wykorzystać łatwo dostępne i darmowe narzędzia, by zainteresować uczniów nauką, by uczyć podczas zabawy? W tym szkoleniu odpowiemy na te, a także na wiele innych pytań.