Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Pamiętam dobrze, czyli mnemotechnika z elementami mind mappingu dla nauczycieli

Forum dotyczy kursu Pamiętam dobrze, czyli mnemotechnika z elementami mind mappingu dla nauczycieli . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem .

Liczba for: 1 5 postów

Metoda WebQuest – jak dobrze wykorzystać potencjał mediów elektronicznych w metodzie projektu?

Forum dotyczy kursu Metoda WebQuest – jak dobrze wykorzystać potencjał mediów elektronicznych w metodzie projektu? Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

 

 

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku   Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 87 postów

Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej

Forum dotyczy kursu Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 31 postów

E-learning

O e-learningu w ogóle i o naszej platformie

2 tematów 13 postów

Różności

...czyli wszystko, co nie pasuje do innych wątków.

11 tematów 189 postów