Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Uczyć uczenia się - narzędzia i metody pracy dobrego nauczyciela

Forum dotyczy kursu Uczyć uczenia się - narzędzia i metody pracy dobrego nauczyciela . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku   Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 2 197 postów

Jak uatrakcyjnić lekcje matematyki w szkole podstawowej – warsztat narzędziowy

Forum dotyczy kursu  Jak uatrakcyjnić lekcje matematyki w szkole podstawowej – warsztat narzędziowy  . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 2 93 postów

Bujanie w chmurach, czyli wykorzystanie chmury informatycznej w pracy nauczyciela

Forum dotyczy kursu  Bujanie w chmurach, czyli wykorzystanie chmury informatycznej w pracy nauczyciela . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku    Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 1 80 postów

Szkoła uczniów i nauczycieli - praca zespołowa rady pedagogicznej

Forum dotyczy kursu Szkoła uczniów i nauczycieli - praca zespołowa rady pedagogicznej.   Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych.

Ze względów organizacyjnych pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.  

Liczba for: 3 24 postów

Czy ocenianie może być OK? Ocenianie kształtujące w praktycznych zastosowaniach

Wątek dotyczy wszystkich kursów  Czy ocenianie może być OK? Ocenianie kształtujące w praktycznych zastosowaniach . W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorów w materiałach kursowych.

UWAGA! Oddzielne wątki zostały utworzone dla nauczycieli:

- SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- GIMNAZJÓW

- SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 4-6

- EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Bardzo prosimy o udzielanie odpowiedzi w ramach odpowiedniego etapu edukacyjnego, co znacząco ułatwi Państwu pracę.

 

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Uwaga: Aby struktura forum była przejrzysta, będziemy grupować Państwa posty i umieszczać je w wątkach tematycznych. Mamy nadzieję, że dzięki temu dotarcie do interesujących Państwa treści będzie łatwiejsze i szybsze.

Liczba for: 4 463 postów

Animator edukacji I stopnia (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Animator edukacji I stopnia . Szkolenie to jest dostępne dla uczestników kampanii Ja czytam! Informacje o kampanii znajdą Państwo TUTAJ Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorów w materiałach kursowych

Liczba for: 6 372 postów

E-learning

O e-learningu w ogóle i o naszej platformie

5 tematów 406 postów

Różności

...czyli wszystko, co nie pasuje do innych wątków.

11 tematów 189 postów