Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej

Forum dotyczy kursu Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej  Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku   Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 1 4 postów

TIK - bujanie w chmurze. Wykorzystanie chmury internetowej w pracy nauczyciela

Forum dotyczy kursu TIK-bujanie w chmurze. Wykorzystanie chmury internetowej w pracy nauczyciela . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku    Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 176 postów

Czy ocenianie może być OK? Ocenianie kształtujące w praktycznych zastosowaniach

Wątek dotyczy wszystkich kursów  Czy ocenianie może być OK? Ocenianie kształtujące w praktycznych zastosowaniach . W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorów w materiałach kursowych.

UWAGA! Oddzielne wątki zostały utworzone dla nauczycieli:

- SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- GIMNAZJÓW

- SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 4-6

- EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Bardzo prosimy o udzielanie odpowiedzi w ramach odpowiedniego etapu edukacyjnego, co znacząco ułatwi Państwu pracę.

 

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Uwaga: Aby struktura forum była przejrzysta, będziemy grupować Państwa posty i umieszczać je w wątkach tematycznych. Mamy nadzieję, że dzięki temu dotarcie do interesujących Państwa treści będzie łatwiejsze i szybsze.

Liczba for: 4 491 postów

Uczyć uczenia się - narzędzia i metody pracy dobrego nauczyciela

Forum dotyczy kursu Uczyć uczenia się - narzędzia i metody pracy dobrego nauczyciela . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku   Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 243 postów

Jak uatrakcyjnić lekcje matematyki w szkole podstawowej – warsztat narzędziowy

Forum dotyczy kursu  Jak uatrakcyjnić lekcje matematyki w szkole podstawowej – warsztat narzędziowy  . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 139 postów

Szkoła uczniów i nauczycieli - praca zespołowa rady pedagogicznej

Forum dotyczy kursu Szkoła uczniów i nauczycieli - praca zespołowa rady pedagogicznej.   Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych.

Ze względów organizacyjnych pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.  

Liczba for: 3 24 postów

E-learning

O e-learningu w ogóle i o naszej platformie

5 tematów 406 postów

Różności

...czyli wszystko, co nie pasuje do innych wątków.

11 tematów 189 postów