Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Pamiętam dobrze, czyli mnemotechnika z elementami mind mappingu dla nauczycieli

Forum dotyczy kursu Pamiętam dobrze, czyli mnemotechnika z elementami mind mappingu dla nauczycieli . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem .

Liczba for: 1 5 postów

Metoda WebQuest – jak dobrze wykorzystać potencjał mediów elektronicznych w metodzie projektu?

Forum dotyczy kursu Metoda WebQuest – jak dobrze wykorzystać potencjał mediów elektronicznych w metodzie projektu? Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

 

 

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku   Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 87 postów

W dzień gorącego lata, czyli nauczyciel na wycieczce lub kolonii (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu W dzień gorącego lata, czyli nauczyciel na wycieczce lub kolonii (DRUGA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 1 3 postów

Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej

Forum dotyczy kursu Wiem, co chcę osiągnąć – lepsze efekty pracy szkoły dzięki ewaluacji wewnętrznej Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 31 postów

Pokolenie Z – czy potrafisz rozmawiać ze swoim uczniem (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Pokolenie Z – czy potrafisz rozmawiać ze swoim uczniem (DRUGA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych.

 

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 5 31 postów

Jak uatrakcyjnić lekcje matematyki w szkole podstawowej – warsztat narzędziowy

Forum dotyczy kursu Jak uatrakcyjnić lekcje matematyki w szkole podstawowej – warsztat narzędziowy . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba for: 3 149 postów

Czy ocenianie może być OK? Ocenianie kształtujące w praktycznych zastosowaniach

Wątek dotyczy wszystkich kursów Czy ocenianie może być OK? Ocenianie kształtujące w praktycznych zastosowaniach. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorów w materiałach kursowych.

UWAGA! Oddzielne wątki zostały utworzone dla nauczycieli:

- SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

- GIMNAZJÓW

- SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 4-6

- EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Bardzo prosimy o udzielanie odpowiedzi w ramach odpowiedniego etapu edukacyjnego, co znacząco ułatwi Państwu pracę.

 

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Uwaga: Aby struktura forum była przejrzysta, będziemy grupować Państwa posty i umieszczać je w wątkach tematycznych. Mamy nadzieję, że dzięki temu dotarcie do interesujących Państwa treści będzie łatwiejsze i szybsze.

Liczba for: 4 498 postów

E-learning

O e-learningu w ogóle i o naszej platformie

2 tematów 13 postów

Różności

...czyli wszystko, co nie pasuje do innych wątków.

11 tematów 189 postów