Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Substancje psychoaktywne wśród młodzieży: zapobieganie, rozpoznawanie, pomoc

Forum dotyczy kursu Substancje psychoaktywne wśród młodzieży: zapobieganie, rozpoznawanie, pomoc. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 3 93 postów

Edukacja dla bezpieczeństwa – nowe wyzwania w szkołach ponadpodstawowych

Forum dotyczy kursu Edukacja dla bezpieczeństwa – nowe wyzwania w szkołach ponadpodstawowych. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 2 7 postów

Techniki szybkiego czytania z elementami map pamięci dla nauczycieli i nie tylko

Forum dotyczy kursu Techniki szybkiego czytania z elementami map pamięci dla nauczycieli i nie tylko. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 1 5 postów

Animator Ortograffiti. Nowe standardy pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole

Forum dotyczy kursu Animator Ortograffiti. Nowe standardy pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 4 548 postów

TIK - bujanie w chmurze. Wykorzystanie chmury internetowej w pracy nauczyciela (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu TIK - bujanie w chmurze. Wykorzystanie chmury internetowej w pracy nauczyciela (DRUGA EDYCJA) . Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Liczba forów: 4 259 postów

Edukacja dla przyszłości. Doradztwo edukacyjno-rozwojowe (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Edukacja dla przyszłości. Doradztwo edukacyjno-rozwojowe (DRUGA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 4 131 postów

Myśli dobrze narysowane. Zastosowanie myślenia wizualnego w procesie nauczania

Forum dotyczy kursu Myśli dobrze narysowane. Zastosowanie myślenia wizualnego w procesie nauczania. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 3 134 postów

Lepszy nauczyciel i lepszy uczeń. Coaching w edukacji II stopnia (DRUGA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Lepszy nauczyciel i lepszy uczeń. Coaching w edukacji II stopnia (DRUGA EDYCJA). Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 1 7 postów

Dobra edukacja, to edukacja włączająca. Praktyczne wskazówki do pracy nie tylko z uczniami ze SPE

Forum dotyczy kursu Dobra edukacja, to edukacja włączająca. Praktyczne wskazówki do pracy nie tylko z uczniami ze SPE. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem . 

Liczba forów: 3 56 postów

Biblioterapia w pracy z dorastającą młodzieżą - wykorzystaj nie tylko na języku polskim

Forum dotyczy kursu Biblioterapia w pracy z dorastającą młodzieżą - wykorzystaj nie tylko na języku polskim. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Liczba forów: 2 59 postów

Bezpieczeństwo w sieci – kompetencje technologiczne i medialne dla nauczycieli

Forum dotyczy kursu Bezpieczeństwo w sieci – kompetencje technologiczne i medialne dla nauczycieli. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 3 96 postów

Metoda WebQuest – jak dobrze wykorzystać potencjał mediów elektronicznych w metodzie projektu?

Forum dotyczy kursu Metoda WebQuest – jak dobrze wykorzystać potencjał mediów elektronicznych w metodzie projektu? Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych.

 

 

Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku   Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 3 103 postów

E-learning

O e-learningu w ogóle i o naszej platformie

2 tematów 13 postów

Różności

...czyli wszystko, co nie pasuje do innych wątków.

23 tematów 203 postów