Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Nie tylko do szuflady – podziel się swoją pasją i zostań autorem kursów internetowych Operonu (TRZECIA EDYCJA)

Forum dotyczy kursu Nie tylko do szuflady – podziel się swoją pasją i zostań autorem kursów internetowych Operonu. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 2 83 postów

Dziecko z zespołem Aspergera w klasie. Kompendium wiedzy nauczyciela

Forum dotyczy kursu Dziecko z zespołem Aspergera w klasie. Kompendium wiedzy nauczyciela. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 3 317 postów

Refleksyjny praktyk, czyli jak efektywnie uczyć wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej

Forum dotyczy kursu Refleksyjny praktyk, czyli jak efektywnie uczyć wiedzy o społeczeństwie w szkole podstawowej. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autora w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 4 84 postów

Biblioterapia w pracy z dorastającą młodzieżą - wykorzystaj nie tylko na języku polskim

Forum dotyczy kursu Biblioterapia w pracy z dorastającą młodzieżą - wykorzystaj nie tylko na języku polskim. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat tego szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorkę w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku  Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Liczba forów: 2 59 postów

Bezpieczeństwo w sieci – kompetencje technologiczne i medialne dla nauczycieli

Forum dotyczy kursu Bezpieczeństwo w sieci – kompetencje technologiczne i medialne dla nauczycieli. Zapraszamy do dzielenia się uwagami na temat szkolenia. W tym miejscu można zamieszczać odpowiedzi na pytania zadane przez autorki w materiałach kursowych. Pytania dotyczące problemów technicznych i przebiegu kursu prosimy zamieszczać w wątku Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem.

Liczba forów: 3 113 postów