Menu

Kursy internetowe

Nasze kursy

pokoleniez

Pokolenie Z – czy potrafisz rozmawiać ze swoim uczniem

Dr Grzegorz D. Stunża, który od wielu lat zajmuje się badaniem dzieci z pokolenia Z, wyjaśni, jakie są rzeczywiste kompetencje, cechy i wartości młodych ludzi. Przedstawi nowe przestrzenie komunikowania się z uczniami, ich podejście do uczenia się...

Coaching w edukacji

W trakcie tego szkolenia coach z wieloletnim stażem wyjaśni, na czym dokładnie polega coaching, wskaże, które narzędzia coachingowe można z powodzeniem wykorzystywać w szkole i przede wszystkim doradzi, jak mądrze korzystać z coachingu.

Zostań Mistrzem Gry! Grywalizacja w edukacji

Propozycja dla nauczycieli, którym zależy na skutecznym motywowaniu swoich uczniów do nauki, a także dla tych, którzy szukają nowatorskich i sprawdzonych metod na podwyższanie jakości nauczania.

Mów, czytaj, wygłaszaj… Kurs emisji głosu dla nauczycieli

Ten kurs został stworzony z myślą o Tobie i zdrowiu Twojego głosu – najważniejszym narzędziu Twojej pracy. Autorem materiałów jest dr Grzegorz Piotr Kołodziej – logopeda i jednocześnie... śpiewak operowy. Kto zna się lepiej na głosie niż on?

Neuroedukacja – rewolucja w nauczaniu (I STOPIEŃ)

Chociaż jeszcze nie wiemy wszystkiego o tym, jak działa mózg – wiemy już wystarczająco dużo, aby formułować nowe postulaty na rzecz edukacji uzasadnionej neurologicznie – edukacji na miarę XXI wieku.

Zapisy zakończone