Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Dlaczego nie mogę schudnąć?

Na webinarze 27 sierpnia Anna Słomkowska, dietetyk medyczny i sportowy, odpowiedziała o tym, jak odchudzać się zdrowo i rozsądnie.

 

mgr Anna Słomkowska – dietetyk z niemal 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu kompleksowych konsultacji medycznych i sportowych. Od początku drogi edukacyjnej zdecydowanie wybierała ścieżki specjalizacyjne i w 2006 r. z sukcesem ukończyła UMK w Toruniu, Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Dziś wykonywanie zawodu daje jej wiele satysfakcji. Uważa, że każdy spotkany człowiek to inna historia, odmienne emocje, które znacząco wpływają na kształt oferowanych usług. Jej zawodową misją jest towarzyszenie klientowi w zmianie, przy jednoczesnym zrozumieniu trudu, przez jaki niekiedy przechodzi. W pracy ceniona za profesjonalne podejście, odwagę i poczucie humoru.

Głównym obszarem jej codziennej działalności są nadwaga i otyłość powiązana często z chorobami autoimmunologicznymi, m.in. Hashimoto lub cukrzycą typu 2, a także wieloma zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi.

Od kilku lat zajmuje się także prowadzeniem szkoleń z zakresu szeroko rozumianej psychologii zdrowia i dietetyki. Do obszaru jej działalności należy także współpraca z mediami jako ekspert oraz publikowanie artykułów o tematyce zdrowotnej i dietetycznej.

Prywatnie lubi  spędzać czas w gronie przyjaciół, jeździć w miejsca gdzie najgłośniej brzmi cisza, czytać i jeśli jeszcze czas pozwoli to maluje, wycina, szyje… tworzy.

 

Dlaczego nie mogę schudnąć? - PLAN SPOTKANIA:

1. Jaka powinna być strategia odchudzania. Co ono oznacza.
2. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do odchudzania.
3. Pola minowe – czyli przyczyny braku efektów w odchudzaniu. Dieta, sport, zdrowie, regeneracja.

 

 

Pliki do pobrania: