Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Temat: Nowy termin egzaminu "Metody aktywizujące na lekcjach matematyki"

Autor Wiadomość
Agnieszka Jaworska

postów: 2

Witam,


Czy istnieje możliwość wyznaczenia dodatkowego terminu egzaminu z kursu "Metody aktywizujące na lekcjach matematyki w klasach IV–VIII w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty (DRUGA EDYCJA)", zanim Państwo zarchiwizują kurs. Ze względów zdrowotnych nie mogłam wcześniej ukończyć kursu.


Pozdrawiam.

Anna Jerzakowska

postów: 601


Czy istnieje jeszcze możliwość wyznaczenia dodatkowego terminu egzaminu z kursu "Metody aktywizujące na lekcjach matematyki w klasach IV–VIII w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty (DRUGA EDYCJA)"? Egzamin mam opłacony, jednak z powodu przeprowadzki i braku internetu nie mogłam wcześniej do niego podejść. Dziękuję i pozdrawiamSzanowna Pani,


jak widzę, udało się Pani pomyślnie zaliczyć egzamin, czego serdecznie Pani gratuluję. Uznam więc pytanie za nieaktualne.


Pozdrawiam


Anna Jerzakowska

Dorota Jaskowicz

postów: 13

Czy istnieje jeszcze możliwość wyznaczenia dodatkowego terminu egzaminu z kursu "Metody aktywizujące na lekcjach matematyki w klasach IV–VIII w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty (DRUGA EDYCJA)"? Egzamin mam opłacony, jednak z powodu przeprowadzki i braku internetu nie mogłam wcześniej do niego podejść. Dziękuję i pozdrawiam

Anna Jerzakowska

postów: 601

Dzień dobry,


utworzyłam dodatkową sesję egzaminacyjną, która odbędzie się w najbliższy weekend. Zapraszam do wzięcia udziału w egzaminie i życzę powodzenia.


Pozdrawiam


Anna Jerzakowska

Aby uczestniczyć w dyskusjach na forum należy być zalogowanym. Możesz się zalogować tutaj.