Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Wątki dotyczące kursów archiwalnych

Kurs "Życie z pasją – jak wciąż kochać zawód nauczyciela"

Temat: Materiały archiwalne kursu "Życie z pasją - jak wciąż kochać zawód nauczyciela"

Autor Wiadomość
Jolanta Siarkowska

postów: 3

Witam serdecznie!


Tematyka szkolenia jest bardzo interesująca, pobudzająca do spojrzenia na samego siebie. Prowokuje do zmian i wskazuje drogi do tych zmian na lepsze. Wykłady są bardzo ciekawe, ale gy chciałam wrócić do wykładu z modułu I, okazało się, że nia ma go w materiałach archiwalnych. Czy istnieje możliwość umieszcenia ich w archiwum, aby móc do nich wracać, żeby "naładować akumulatory". Pozdrawiam serdecznie Smile.

Wiesława Dymowska

postów: 2

Witam


Za "chwilę" rozpocznie się kolejny rok szkolny. Chciałam znowu zajrzeć do tych świetnych wykładów i po raz kolejny "naładować akumulatory" i "rozwinąć nauczycielskie skrzydła". Czy mogę gdzieś znaleźć archiwalne materiały z kursu?


Pozdrawiam


 

Zmodyfikowany: Poniedziałek, 24 Sierpień 2015 20:47:03 - Wiesława Dymowska

Anna Nadrowska
Kursy internetowe z Operonem

postów: 2483


Również proszę aby pierwszy wykład umieszczony był w archiwum. Pozdrawiam Szanowne Panie!


Po zakończeniu kursu znów udostępnimy wykłady.

Anna Koprowska

postów: 1

Również proszę aby pierwszy wykład umieszczony był w archiwum. Pozdrawiam 

Iwona Lewszyk

postów: 14

Świetny pomysł - warto by było móc przypomnieć sobie wykład - tak łatwo zejść z raz obranej drogi. Praca nad sobą - jak mówi sama pani Iwona Majewska-Opiełka - może trwać latami.

BARBARA OLECH

postów: 2

Niestety nie ,,dotarłam : na czas do wykładu I Jesli jest możliwość to prosze o ponowne umieszczenie w archiwum. Pozdrawiam happy

imie nazwisko

postów: 4

Witam, dołączam się do powyższych próśb koleżanek. Również chciałabym wracać do spraw, które pomagają mi w pracy i nie tylko. Są interesujące i ważne. Pozdrawiam Dorota.

Katarzyna Bany

postów: 6

Dołączam się do próśb koleżanek o dostęp do wykładów w archiwum. Chciałabym do nich wracać, gdy mam gorszy dzień. Wykłady Pani Iwony powinny być zapisywane nauczycielom na receptę! Pozdrawiam gorąco.

REGINA HADRYŚ

postów: 13

Witam!


Bardzo proszę o wykład nr 1(szukałam w w archiwum i niestety go nie ma) .Chciałam spisać modlitwe i inne rzeczy , które mnie zainteresowałyhappy  Pozdrawiam Regina H.

Aby uczestniczyć w dyskusjach na forum należy być zalogowanym. Możesz się zalogować tutaj.