Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Temat: zapytanie

Autor Wiadomość
Renata Janik

postów: 6

1.01.2019 zapisałam się na kurs który już trwa "Rozbudź swoją kreatywność....." Otrzymałam dostęp do materiałów z 2 modułu, a warunkiem przystąpienia do egzaminu jest zdanie wszystkich minitestów. Jak mogę otrzymać dostęp do modułu pierwszego

Anna Jerzakowska

postów: 575

Dzień dobry,


wszystkie Minitesty znajdzie Pani w zakładce „Minitest”. Jest ona w tym samym miejscu, co „Archiwum”, tylko nieco po lewej stronie.


Pozdrawiam


Anna Jerzakowska

Renata Janik

postów: 6

Materiały dotyczące pierwszego modułu w Archiwum owszem znalazłam ale nie znalazłam tam minitestu. Sama Pani napisała że ,trzeba zaliczyć wszystkie minitesty żeby przystapić do egzaminu, więc w jaki sposób mogę ten minitest otrzymać, czy nie musze go w takim razie zaliczać (chodzi tylko o pierwszy moduł).

Anna Jerzakowska

postów: 575

Dzień dobry,


wszystkie materiały kursowe znajdują się na stronie głównej danego kursu. Aby je znaleźć, należy zalogować się na stronie www.kursy.operon.pl, przejść na swój profil i następnie z zakładki „Twoje kursy” w prawym górnym rogu wybrać interesujący Panią kurs. Po kliknięciu w niego, ukaże się moduł, który aktualnie trwa. Po prawej stronie znajduje się „Archiwum materiałów” – tam znajdzie Pani materiały dotyczące poprzednich modułów. Po zaliczeniu wszystkich modułów może Pani bez przeszkód podejść do zaliczenia, do czego Panią zachęcam.


Pozdrawiam


Anna Jerzakowska

Aby uczestniczyć w dyskusjach na forum należy być zalogowanym. Możesz się zalogować tutaj.