Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Temat: Kurs: Wszystko zgodnie z prawem, czyli prawo autorskie w praktyce szkolnej

Autor Wiadomość
Dagmara Trojan

postów: 9

Dzień dobry, mam pytanie w związku z kursem o prawie autorskim. Zgodnie z tekstem można odtwarzać i wykonywać utwory na akademii szkolnej. A jak się ma sprawa odtwarzania muzyki (podkładów) np. na konkursach międzyszkolnych?


Dagmara Trojan

Dagmara Trojan

postów: 9

Niestety do dziś nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytania odnośnie kursu "Wszystko zgodnie z prawem...happyBardzo proszę o odpowiedź od p. D. Skrzyńskiego.


Pozdrawiam


Dagmara Trojan

Anna Jerzakowska

postów: 575


Zapisałam się na egzamin z kursu "Wszystko zgodnie z prawem, czyli prawo autorskie w praktyce szkolnej". Będzie to mój pierwszy egzamin na tej platformie. Zapisałam się na egzamin, opłaciłam go i nie wiem w jaki sposób wybrać jeden z podanych terminów? Pozdrawiam Małgorzata DemidowskaDzień dobry,


aby przystąpić do egzaminu, nie musi Pani deklarować wyboru konkretnej daty. Po opłaceniu zaliczenia, podczas trwania dogodnej dla Pani sesji egzaminacyjnej, wystarczy przejść na stronę www.kursy.operon.pl a następnie na swój profil. Pod datami sesji znajdzie Pani napis „przystąp do egzaminu”. Po kliknięciu rozpocznie Pani test. Proszę pamiętać o konieczności zarezerwowania sobie minimum godziny na jego rozwiązanie. Dla przypomnienia dodam, że sesje egzaminacyjne trwają od piątku od godziny 16:00 aż do 23:59 w niedzielę. Gdyby miała Pani więcej pytań lub wątpliwości, zapraszam Panią serdecznie do dalszego kontaktu.


Z wyrazami szacunku


Anna Jerzakowska

Małgorzata Demidowska

postów: 5

Zapisałam się na egzamin z kursu "Wszystko zgodnie z prawem, czyli prawo autorskie w praktyce szkolnej". Będzie to mój pierwszy egzamin na tej platformie. Zapisałam się na egzamin, opłaciłam go i nie wiem w jaki sposób wybrać jeden z podanych terminów? Pozdrawiam Małgorzata Demidowska

Dagmara Trojan

postów: 9

Witam ponownie,


nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi na moje poprzednie pytanie. Bardzo proszę jeszcze o uzupełnienie mojego pytania kolejnym: Czy w ramach lekcji mogę dzieciom prezentować bajki i filmy nieedukacyjne? Jak jest wtedy z "legalnością", czy ma znaczenie to, czy płyty są oryginalne, czy to kopie np. z Internetu?


Pozdrawiam


Dagmara Trojan

Jagienka Pieprzowska
Kursy internetowe z Operonem

postów: 575

Dzień dobry Pani Dagmaro. 


Przekażę Pani pytanie autorowi szkolenia p. Dariuszowi Skrzyńskiemu. Do końca tygodnia powinnyśmy otrzymać odpowiedź. 


Pozdrawiam, 


Jagienka Pieprzowska.

Aby uczestniczyć w dyskusjach na forum należy być zalogowanym. Możesz się zalogować tutaj.