Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Forum Forum Akademii Ortograffiti

Pytania do zespołu Kursów internetowych z Operonem

Temat: Dostępność materiałów

Autor Wiadomość
Katarzyna Meller

postów: 3

Dzien dobry, chciałabym zapytać o dostępność materiałów z kursu Trener Ortograffiti- wiem, że jest już po egzamninie- jednak nie zdążyłam zapisać wszystkich materiałów-czy są lub będą one dostępne po zdanym egzaminie.


Pozdrawiam 


Katarzyna

Anna Jerzakowska

postów: 480


Dzień dobry, chciałam zapytać o artykuł do modułu 3 kursu "Mów, czytaj, wygłaszaj-..." Czy jest przewidziany, a jeśli tak, to dlaczego nie jest dostępny? Pozdrawiam Agata SzymczykDzień dobry,


uprzejmie informuję, że wszystkie materiały kursowe zostały już udostępnione. Dziękuję Pani za zgłoszenie nam tej usterki. Zachecam do wzięcia  udziału w egzaminie, którego zlaiczenie upoważni Panią do odbioru certyfikatu.


Z wyrazami szacunku


Anna Jerzakowska

Agata Szymczyk

postów: 4

Dzień dobry, chciałam zapytać o artykuł do modułu 3 kursu "Mów, czytaj, wygłaszaj-..." Czy jest przewidziany, a jeśli tak, to dlaczego nie jest dostępny? Pozdrawiam Agata Szymczyk

Anna Jerzakowska

postów: 480

Szanowna Pani,


z przykrością muszę poinformować, ze materiały z kursu „Trener Metody Ortograffiti. Praca z uczniem z trudnościami w uczeniu się matematyki (DRUGA EDYCJA)” nie są już dostępne. Podczas trwania całego szkolenia oraz 4 tygodnie po ostatniej sesji egzaminacyjnej mają Państwo możliwość dowolnego korzystania z materiałów, włącznie z pobraniem ich na komputer. Nie przewidujemy udostępniania artykułów po zakończeniu szkolenia przewidzianym w harmonogramie kursu.


Z wyrazami szacunku


Anna Jerzakowska

Aby uczestniczyć w dyskusjach na forum należy być zalogowanym. Możesz się zalogować tutaj.