Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

„Warsztat skutecznego nauczyciela…” – zaświadczenia

Szanowni Absolwenci Akademii ORTOGRAFFITI!

Zgodnie z regulaminem kursów Warsztat skutecznego nauczyciela… uczestnicy, którzy zdali egzamin końcowy, otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Zaświadczenia zostaną wysłane pod koniec stycznia pocztą tradycyjną na adres placówki podanej przez uczestnika w trakcie rejestracji. Nie wysyłamy zaświadczeń na adresy domowe! Osoby, które np. przebywają na zwolnieniu lekarskim, urlopie macierzyńskim/tacierzyńskim prosimy o uprzedzenie w sekretariacie, że takie zaświadczenie tam dotrze. Uczestników kursów, którzy od czasu rejestracji zmienili placówkę, prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy: info@akademiaortograffiti.pl (prosimy podać adres aktualnego miejsca pracy).

Bardzo Państwa prosimy o sprawdzenie w profilu, czy Państwa  imię i nazwisko są zapisane bez błędów (prosimy  zwrócić uwagę na wielkość liter, zdrobnienia itd.). Pojawią się one w takiej formie na zaświadczeniu!

Komentarze (39)

Zaloguj się aby dodać komentarz

Witam
Ja również czekam na zaświadczenie z kursu. Proszę o powiadomienie mailowo o wysłaniu zaświadczenie, obecnie w mojej szkole są ferie. Dziękuję.

Dorota Faber

Czy zaświadczenia zostały już wysłane? Bo do mojej szkoły nic nie dotarło jeszcze,

Anna Fudali

Szanowne Panie! Wszystkie zaświadczenia już zostały wysłane. Jeśli nie dotrą do Pań w tym tygodniu, prosimy o kontakt.

Anna Nadrowska

Dziękuję za informację, moje zaświadczenie właśnie dotarło :-) Pozdrawiam :-)

Anna Zając

Witam!
Wczoraj odebrałam zaświadczenie. Dziękuję bardzo! Pozdrawiam cały zespół Akademii!!!

Anna Barczak

a do mnie nadal nic nie dotarło :(

Jagoda Wypyszyńska

Witam .
Pragnę poinformować , że do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zaświadczenia o ukończeniu kursu "Warsztat skutecznego nauczyciela....". Bardzo proszę o informację .

Iwona Birecka

również czekam na odpowiedź - moje zaświadczenie nadal nie dotarło

Jagoda Wypyszyńska

Na pewno trochę czasu zajmie wysyłanie zaświadczeń o ukończeniu kursu, jednak chcialabym się upewnić, że nie zostałam pominięta. Pozdrawiam.

Dorota Zwodzińska

Dzisiaj byłam w sekretariacie, okazało się, że Pani sekretarka zapomniała, że coś do mnie przyszło i wygrzebała gdzieś w papierach:)

Jagoda Wypyszyńska