Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Tak chcę się rozwijać!

Każdego tygodnia tysiące nauczycieli rozwija swoje kompetencje poprzez przygotowywane przez Operon kursy internetowe. E-learning staje się powszechnym narzędziem do rozwijania warsztatu pracy czy poszukiwania nowych trendów edukacyjnych. W minionym roku szkolnym Państwa największym zainteresowaniem cieszyły się te szkolenia, które rozwijały kompetencje nauczyciela jako coacha, dawały wskazówki, jak budować autorytet wśród uczniów, jak wspierać ich pasje i jak uczyć… uczenia się. Bardzo dziękujemy za całoroczny aktywny udział! Właśnie planujemy cykl szkoleń na przyszły rok szkolny. Jeśli chcą Państwo mieć wpływ na tematykę kursów ‒ zapraszamy do kontaktu z nami! 

Nasze kursy internetowe tworzą specjaliści, eksperci w swoich dziedzinach. Niejednokrotnie są to nauczyciele-praktycy, doskonale znający oczekiwania i potrzeby swojej grupy zawodowej. Cieszymy się, że takie kursy jak „Edukacja dla przyszłości. Doradztwo edukacyjno-rozwojowe”, „Coaching w edukacji”, „Neuroedukacja”, „Uczyć uczenia się” czy „TIK ‒ bujanie w chmurze” idealnie wpisały się w Państwa oczekiwania. Wysoka frekwencja i bardzo duża aktywność na forum kursów to dla nas najlepsza recenzja.

W tej chwili układamy harmonogram kursów na cały rok szkolny 2017/2018. Przygotowujemy dla Państwa mnóstwo nowości ‒ zarówno z obszaru tak zwanych kompetencji miękkich, jak i narzędziowych oraz ściśle powiązanych z konkretnym przedmiotem. Pojawią się między innymi szkolenia rozwijające myślenie krytyczne, kurs na temat bezpieczeństwa w sieci a także warsztaty z programowania! To oczywiście nie wszystko ‒ szczegóły w sierpniu!

Państwo również mogą mieć wpływ na przyszłoroczny plan kursów! Jeśli chcieliby Państwo rozwijać się w konkretnym obszarze, którego dotychczas nie uwzględniliśmy, albo planują poszerzyć już zdobyte kompetencje w danym temacie ‒ zapraszamy do kontaktu z nami! Swoje propozycje tematów kursów internetowych mogą Państwo przesyłać na adres: kursy@operon.pl.

Przypominamy również o trwających zapisach na wakacyjne kursy fotografii i decoupage’u! Szczegóły znajdą Państwo na platformie kursy.operon.pl.

Zapraszamy także na nasz profil Nauczyciel Pełen Mocy na Facebooku ‒ zamieszczamy tam aktualności kursowe oraz różnorodne inspiracje! ZOBACZ

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz