Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Ruszył konkurs Coaching w edukacji – wygraj cykl indywidualnych sesji coachingowych!

Sesje coachingowe – nagroda w konkursie – to najlepsza rzecz, która mi się przydarzyła w życiu! – to słowa jednej z uczestniczek poprzedniej edycji kursu, która zdobyła główną nagrodę w naszym coachingowym konkursie. Teraz czas na Ciebie, Droga Kursantko, Drogi Kursancie - właśnie ruszyła nowa edycja KONKURSU.

Coaching – to słowo słyszymy dość często. Co jednak oznacza? I czy coaching może mieć jakikolwiek związek z edukacją? Tak! Uczestnicy naszego kursu „Coaching w edukacji” już teraz przekonują się, że narzędzia wykorzystywane w profesjonalnych sesjach coachingowych mogą mieć zastosowanie nie tylko w codziennej pracy nauczyciela, lecz także w życiu osobistym. Bo coaching to proces, który wzmacnia indywidualne kompetencje człowieka. Jego zalety docenili biznesmeni, politycy, dziennikarze, mówcy. Teraz pora na polską szkołę i nauczycieli – certyfikowany coach ICC wyjaśni, jak wykorzystywać narzędzia coachingowe w szkole.

 

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE >>>

 

Osoby zainteresowane coachingiem w edukacji mogą jeszcze bardziej rozwinąć swoje kompetencje w tym obszarze. Specjalnie dla naszych kursantów przygotowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą jest cykl indywidualnych sesji z Eweliną Włodarczyk – autorką naszego kursu, coachem ICC z wieloletnim stażem, metodykiem i trenerem.

 

W poprzedniej edycji konkursu nagrodę otrzymała Pani Justyna Bober, która tak opisuje swoje wrażenia po kursie i sesjach z coachem: 

Kurs „Coaching w edukacji” był niezwykle interesujący, szczególnie wartościowe narzędzia i informacje odnalazłam w modułach 2 i 3 – dotyczyły kontraktów, stawiania sobie celów (mapa marzeń i celów), motywacji, wartości i przekonań, wprowadzania skutecznej zmiany. 

Sesje coachingowe z panią Eweliną Włodarczyk, to najlepsza rzecz, która mi się przydarzyła w życiu, i najlepsza w życiu nagroda. Trzy sesje to dla mnie trzy bardzo ważne rozmowy dotyczące i mojego życia osobistego i pracy.

Coaching polecam każdemu jako metodę pracy z samym sobą, ale pod przewodnictwem drugiej osoby, która nas przez ten niełatwy proces mądrze poprowadzi. Nie ocenia, nie krytykuje, ale wspiera i zadaje właściwe pytania, których czasem sami nie mamy odwagi sobie zadać albo po prostu nie wiemy, jak to ważne, by odpowiedzieć sobie "Kiedy będziesz miał już ... co ważnego dzięki temu uzyskasz?" (ćwiczenie wartość serca, które bada naszą najgłębszą motywację). I pozwala zmieniać swoje życie i pracę na lepsze.

 

Czy potrzeba więcej, by przekonać Państwa do rozwijania swoich kompetencji, zapisania się na kurs i zawalczenia o nagrodę? 

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapisać się na bezpłatne szkolenie internetowe Operonu Coaching w edukacji i wykonać zadanie z modułu 2. Na odpowiedzi na pytania konkursowe czekamy do 31 stycznia 2017 r.

  REGULAMIN KONKURSU

 

Komentarze (1)

Zaloguj się aby dodać komentarz

Czy wyniki konkursu są oficjanie gdzieś opublikowane?

Emilia Moreń