Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

„Profesjonalny warsztat...” – wypełniamy drugi minitest

Uczestnikom kursu "Profesjonalny warsztat specjalisty terapii pedagogicznej" przypominamy, że od dzisiaj można wypełniać minitest do modułu drugiego. Dostęp do minitestu zostanie zamknięty 14 listopada.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w   Regulaminie kursu.

 

Życzymy powodzenia!

Komentarze (7)

Zaloguj się aby dodać komentarz

Witam Świątecznie!
i pozdrawiam,
za test dostałam 5/5

Urszula Młynarczuk

Odwzajemniam pozdrowienia!
Ja też się pochwalę: i za ten, i za poprzedni test otrzymałam maksymalną liczbę punktów!
Trzymam kciuki za wszystkich Kursantów!
Pozdrawiam - Beata S.

Beata Sławuta

ale super drugi minitest i maksymalna liczba punktów:) miło

Iwona Niestrój

Witam:)
Platforma spisuje się na medal! Informuje nas o wszystkich ważnych terminach.Pozdrawiam cały zespół @kademii ORTOGRAFFITI.

Iwona Mierzejewska

Co do ostatniego pytania się nie zgodzę, otrzymałam nowego ucznia z opinią od października. Przyszedł z opinią i bez kipu. Z diagnozą nie mogę czekać do początku następnego roku szkolnego.
Mam pytanie, czy Kurs może zostać zakończony wcześnie, ponieważ 30 maja kończy mi się awans zawodowy. Chciałabym otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu "profesjonalny warsztat ...". Czy organizatorzy kursu mogą wziąć to pod uwagę. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mej prośby. Jestem przekonana, że inni uczestnicy mają podobne zdanie.
Aldona

Aldona Pytlak

Moim zdaniem, w mini-teście listopadowym wkradł sie błąd logiczny - czy najwazniejszym zadaniem może byc tylko włączenie rodziców lub tylko indywidualizacja nauczania , czy zatem plan działan nie zawiera tych dwóch odpowiedzi, "wszystkie odpowiedzi sa prawidłowe sugeruje "> Do najwazniejszych działan wspierajacych ucznia z dysleksją jest właczenie rodziców. To nie jest prawda , nie tylko to.

Odpowiedz "d" powinna brzmiec - wszystkie wymienione działania są równie ważne, a nie wszystkie odpowiedzi są prawidłowe , Agnieszka

Agnieszka Pałac

witam! czy może mi ktoś pomóc? gdzie jest dostepny link do tego testu? pzdr.!!!!!

Ewelina Gręźlikowska-Ramlau