Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Pomagaj i ucz innych pomagać!

Zapraszamy do udziału w nowym kursie internetowym "Szkolny wolontariat bez tajemnic". Podczas szkolenia autorka Izabela Jaskólska przedstawi, jak stworzyć szkolny klub wolontariusza wraz z regulaminem i planem pracy, a także pokaże sposoby na skuteczne motywowanie uczniów do działań na rzecz innych w środowisku lokalnym i nie tylko. Chcesz wiedzieć jak szerzyć ideę niesienia pomocy? Odpowiedzi na powyższe i wiele innych pytań znajdziesz na kursie o wolontariacie bez tajemnic.

Autorka szkolenia jest pani Izabela Jaskólska, zwyciężczyni drugiej edycji konkursu "Nie tylko do szuflady – podziel się swoją pasją i zostań autorem kursów internetowych Operonu". Zachęcamy do zapoznania się z blogiem pani Izabeli: iskierkiwedukacji.blogspot.com.

Komentarze (1)

Zaloguj się aby dodać komentarz

Uważam, że kurs pt. ,,Szkolny wolontariat bez tajemnic" to pożądana tematyka wśród nauczycieli, którzy odpowiedzialni są za wolontariat. Mogliby z tego skorzystać zarówno nauczyciele dopiero podejmujący się tej tematyki, jak również ci, którzy już tworzą takie dzieło, aby usłyszeć o nowych, ciekawych pomysłach, które zainspirują ich pracę.
Myślę, że to bardzo aktualny temat, a jego Autorkę - polecam, gdyż śledzę działanie wolontariatu prowadzonego przez p. Izabelę i chyba nie znam (wśród wielu nauczycieli i wychowawców), tak konkretnie zaangażowanego i z pasją nauczyciela. Warto czerpać wiedzę od tych, którzy wprowadzają w życie swoje świetne pomysły i którzy tak chętnie i licznie angażują dzieci i młodzież do pomocy.

Ewelina Ligęza