Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Oferta pakietów szkoleń dla dyrektorów szkół

W odpowiedzi na potrzeby dyrektorów szkół przygotowaliśmy specjalną ofertę pakietów szkoleń, które każdy dyrektor może zamówić w ramach dotacji udzielanej raz w roku przez organ prowadzący szkołę.

Dyrektor, który chce zapewnić swoim nauczycielom i placówce odpowiedni rozwój, może zamówić pakiety szkoleń odpowiadających na najpilniejsze potrzeby szkoły. Proponowane ceny są objęte stałym rabatem.

    → Czytaj więcej o finansowaniu szkoleń

 

Jak zamówić pakiet dla nauczycieli?

Aby dokonać zamówienia, wystarczy przesłać na adres kursy@operon.pl uzupełniony plik zawierający tematy kursów i liczbę nauczycieli, którzy mają wziąć w nich udział.

Dla ułatwienia kursy zostały pogrupowane w obszary tematyczne odpowiadające najczęstszym potrzebom szkół. Można je wybrać samodzielnie lub na podstawie krótkiej ankiety.

 

2 proste kroki i dokumenty do pobrania:

 

        1. ANKIETA POTRZEB SZKOŁY → → 2. ZGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW  

            Ankieta potrzeb 2016 szkoła            Kursy OPERON - oferta

 

Na podstawie zgłoszenia zostanie wystawiona faktura dla szkoły. Wraz z nią szkoła otrzyma kody dostępu do wskazanych kursów. Nauczyciele muszą użyć tych kodów w czasie zapisu na kurs. Każdy kurs kończy się egzaminem, po którym uczestnicy otrzymują certyfikat.

 

Informacje o sposobie przystępowania do kursów

Kursy z Operonem są realizowane w harmonogramie rocznym. Oznacza to, że w danym roku kalendarzowym każdy z kursów odbywa się przynajmniej raz. O terminach zamówionych kursów informujemy mailowo.

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz