Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Nowatorskie metody nauczania w liceum – planujemy cykl szkoleń

Miło nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy prace nad pierwszym w Polsce cyklem szkoleń internetowych skierowanych do nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych – Nowatorskie metody nauczania. Już dziś uchylamy rąbka tajemnicy i prezentujemy pierwsze tematy kursów z tego cyklu:

1. Metoda projektów na przedmiotach uzupełniających w szkołach ponadgimnazjalnych

2. Ocenianie holistyczne w praktyce szkół ponadgimnazjalnych – nowe wyzwania

3. Wypalenie zawodowe – widmo czy rzeczywistość?

Udział we wszystkich kursach z serii da możliwość zdobycia kompletu wiedzy i umiejętności składających się na kompetencje współczesnego nauczyciela. Można będzie również wziąć udział tylko w pojedynczym, wybranym kursie.

Mamy nadzieję, że nowe propozycje spełnią Państwa oczekiwania, a do grona kursantów dołączy nowa grupa nauczycieli uczących w szkołach ponadgimnazjalnych.

Zachęcamy do wypróbowania naszych szkoleń już teraz – jeszcze można zapisać się na bezpłatny kurs przygotowany przez Iwonę Majewską-Opiełkę Życie z pasją – jak wciąż kochać zawód nauczyciela. 

Czy warto zapisać się  na nasze szkolenia? Żeby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć na forum, gdzie znajdują się opinie nauczycieli, którzy już biorą w nich udział. Oto przykłady wypowiedzi kursantów:

Ukończyłam prawie wszystkie dotychczasowe kursy i jestem zachwycona przede wszystkim skarbnicą wiedzy, wspaniałych wskazówek i praktycznych rozwiązań. Szczerze, rzadko zdarza się tak profesjonalne, a przede wszystkim komunikatywne i praktyczne podejście.

Magdalena Kamińska

 

Kurs „Życie z pasją  jak wciąż kochać zawód nauczyciela” pojawił się właśnie wtedy, gdy zaczynam tracić serce do pracy... Kilka spraw złożyło się  i nadal się składa na utratę przeze mnie entuzjazmu w pracy z młodzieżą. Mam nadzieję, że te zajęcia, jeśli nie usuną mojego zniechęcenia, to przynajmniej spowolnią jego postępowanie... Po pierwszym wykładzie moja nadzieja jest coraz silniejsza.

Dziękuję

Anna Józefiak

 

Witam wszystkich!!!

Po raz pierwszy uczestniczyłam w takiej formie kursu i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wykład to po prostu miód na serce! Dziękuję bardzo

Pozdrawiam

Marta Miedzianowska-Szulc

 

Ze szczegółami kursów można zapoznać się tutaj: Kursy

Opinie o kursach: Forum (wypowiedzi widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników)

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz