Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Nauczyciele doceniają możliwość rozwoju. Kursy, egzaminy, awans zawodowy z OPERONEM

Coraz więcej nauczycieli docenia wartość samorozwoju i korzysta z możliwości, jakie daje e-learning. Kursy internetowe OPERONU spełniają oczekiwania wszystkich nauczycieli, którzy cenią swój rozwój.

 

Kursy internetowe OEPRONU to bogactwo tematów – zawsze aktualne trendy edukacyjne i rozwiązania problemów współczesnej szkoły.

To także wygodne i praktyczne rozwiązania – równe szanse skorzystania z rzetelnej wiedzy dla wszystkich nauczycieli, bo kursy dostępne są dla każdego, w dowolnym momencie. Bogate materiały szkoleniowe uzupełnione kartami pracy, zadaniami i studiami przypadków oraz możliwość wymiany doświadczeń na forum z innymi kursantami – to wszystko sprawia, że tak wielu nauczycieli docenia możliwość rozwoju z nami.

 

Dodatkową wartością są egzaminy po kursach. Przeprowadzane są on-line i dają możliwość uzyskania zaświadczenia ukończenia kursu.

 

 

Dlaczego tak wielu nauczycieli zdaje egzaminy po kursach OPERONU?

 

Oto 5 najczęściej wymienianych powodów:

1. Zaświadczenie z kursu potwierdza formalnie zdobycie określonej wiedzy i umiejętności oraz rozwój kompetencji niezbędnych w pracy nauczyciela.

2. Egzamin jest ważnym motywatorem do systematyzowania wiedzy z całego kursu.

3. Zaświadczenie ze zdanego egzaminu jest ważnym elementem awansu zawodowego. Kursy internetowe OPERONU umożliwiają realizację wymagań wobec nauczycieli w trakcie awansu zawodowego określonych w rozporządzeniu MEN z dnia 1 marca 2013 r.

4. Egzamin jest podsumowaniem wielotygodniowej pracy i zaangażowania w kurs.

5. Egzamin daje możliwość formalnego sprawdzenia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas całego kursu.

 

A jaką Ty – Kursancie, masz motywację, by się rozwijać w ramach udziału w naszych kursach i przystąpić do egzaminu?

Komentarze (4)

Zaloguj się aby dodać komentarz

Na kursach nauczyłem się naprawdę dużo. Zdobyta wiedza i umiejętności przydały mi się zarówno do prowadzenia zajęć ze studentami i z uczniami. Tematyka kursów jest bardzo aktualna i przydatna w praktyce.
Czekam na kolejne kursy z Operonem!

Marcin Chrzanowski

Panie Marcinie, bardzo się cieszymy i dziękujemy za tak miłe słowa. Zapraszam do sprawdzenia nowego jesiennego harmonogramu kursów. Życzymy udanej pracy :)

Marta Siudak

Chętnie korzystam z oferty. Zawsze znajduję coś, co mnie w szczególności interesuje. Mnóstwo nowości. Wiele pomysłów wykorzystuję podczas pracy z dziećmi. Dzielę się nimi także z innymi nauczycielami. Mimo dużego stażu pracy, nadal "nie muszę, ale chcę"! Przeżywam każdy egzamin - myślę, że to także uwrażliwia nas, przypominamy sobie, co czują nasi podopieczni, gdy są w podobnej sytuacji. :)

Iwona MIELCZAREK

Pani Iwono, dziękujemy! :) Właśnie z myślą o taki Nauczycielach, jak Pani, codziennie działamy :) I myślimy, jak jeszcze możemy Państwa wspierać. Trzymamy kciuki za owocną pracę z uczniami (szczęściarze, skoro mają TAKĄ nauczycielkę) i w ramach naszych kursów. No i oczywiście za pomyślnie zdane egzaminy :)

Marta Siudak