Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Listopad z e-learningiem? Tak! Wybierz rozwój idealny dla siebie

 

W listopadzie bywa szaro i ponuro, dni są coraz krótsze, a potrzeba budzenia w sobie wewnętrznej motywacji rośnie. Dlatego właśnie w listopadzie stawiamy na dbanie o swoje samopoczucie, rozwój wewnętrzny i tematy, dzięki którym nawet najchłodniejsze, deszczowe popołudnia upłyną w miły i wartościowy. Wiemy doskonale, że nie złego momentu na rozwój osobisty i zawodowy. Może być zła pogoda za oknem. A nasze kursy są doskonałym rozwiązaniem na szarą jesienną aurę. Zachęcają do nauki w dogodnym czasie i miejscu.

Od kilku miesięcy można też nas znaleźć na Facebooku - nasz profil -  Nauczyciel Pełen Mocy to bardzo lubiane przez nauczycieli źródło inspiracji i informacji. Zapraszamy!

 

Poniżej prezentujemy listę NOWYCH kursów, które przygotowaliśmy na listopad.

Natomiast wszystkie aktualne kursy znajdują się TU - KLIKNIJ.

 

Kurs

 

Opis

 

Dla kogo?

 

1. Animator edukacji II stopnia

 

Pogłębiony kurs kompetencji dla zaawansowanych, który wspiera rozwój kreatywności w działaniu.

 

Dla osób, które ukończyły kurs Animatora edukacji I stopnia.

 

2. Sojusznicy czy wrogowie

 – o współpracy z rodzicami

 

Budowanie dobrych relacji z rodzicami uczniów i wspólnej przestrzeni do działania na rzecz uczniów to jedno z ważniejszych zadań nauczycieli.

 

Dla nauczycieli wszystkich przedmiotów i poziomów.

 

3. Mów, czytaj wygłaszaj... Kurs emisji głosu dla nauczyciel

Jak dbać o narzędzie pracy, jakim jest własny głos nauczyciela? Jak zapewnić sobie zdrowe gardło, jak dbać o struny głosowe? Praktyczne ćwiczenia, bogaty materiał instruktażowy (filmy), a wszystko to pod okiem profesjonalisty od emisji głosu.

 

Dla nauczycieli wszystkich przedmiotów i poziomów.
4. Twórczo i motywująco - jak uczyć, sprawiając radość sobie i dzieciom Kurs, który uczy sięgania do swoich zasobów kreatywności i wyzwalania jej w uczniach w procesie nauczania i uczenia się. Techniki twórczej pracy w grupie oraz metody pozwalające rozwijać i trenować twórcze myślenie. Dla nauczycieli wszystkich przedmiotów i poziomów, a także pedagogów, psychologów, terapeutów, logopedów i innych specjalistów szkolnych.

 

 

Czy wiesz, że...?

Tysiące nauczycieli każdego dnia korzysta z możliwości, jakie dają kursy internetowe Operonu, ponieważ to:

- rzetelna wiedza, bogactwo materiałów (artykuły, karty pracy, prezentacje, filmy, zadania indywidualne i do wykonania na forum)

- możliwość wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami z całego kraju

- dostęp do najnowszych informacji, trendów z obszaru edukacji i inspirujących pomysłów

- materiały opracowywane przez cenionych specjalistów

- wygoda korzystania z materiałów - e-learning z Operonem to równe szanse na rozwój dla wszystkich nauczycieli bez względu na miejsce zamieszkania; to także komfort pracy - to Ty decydujesz, kiedy i gdzie przyswajasz wiedzę

- obiektywne potwierdzenie zdobytej wiedzy i rozwiniętych umiejętności - każdy kurs zakończony jest egzaminem, a zdanie egzaminu udokumentowane jest stosownym zaświadczeniem

- jedna z form samodoskonalenia w ramach awansu zawodowego

 

A więc, Droga Kursantko, Drogi Kursancie, wybierz kurs, który Cię interesuje i zapisz się na niego. A potem usiądź wygodnie - w ulubionym fotelu lub przy biurku, gdzie najczęściej pracujesz. I odważ się na rozwój. 

 

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz