Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Kursy wakacyjne, czyli lato z „chmurą”, kwiatami i naturą

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapisów na trzy najnowsze kursy internetowe:

  •  NOWOŚĆ! - „TIK ‒ prezentacje w chmurze. Jak stworzyć atrakcyjne materiały interaktywne i urozmaicić zajęcia”

Jeśli pragną Państwo przygotowywać własne materiały interaktywne, w tym materiały do tablic multimedialnych, lub tworzyć prezentacje swojego dorobku zawodowego w związku z kolejnym stopniem kariery, to jest to kurs dla Państwa. Celem kursu jest nabycie praktycznej wiedzy dotyczącej tworzenia animowanych i interaktywnych prezentacji, które zadziwią nie tylko Państwa uczniów, lecz także koleżanki i kolegów w pracy.

ZAPISZ SIĘ

  • „Sztuka układania kwiatów”, II edycja

Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, które chcą poznać podstawowe techniki obchodzenia się z roślinami i używania ich do zdobienia, jak i dla pasjonatów, którzy mogą zapoznać się z florystycznymi nowinkami i zaczerpnąć inspiracji do rozwoju swojego zamiłowania. Jest też niebagatelną okazją do urozmaicenia zajęć terapeutycznych czy plastycznych.

ZAPISZ SIĘ

  • „Dbam o siebie. Naturalnie!”, II edycja

Dzięki temu kursowi będą Państwo potrafili samodzielnie przygotować kosmetyki z naturalnych składników. Okazuje się bowiem, że preparaty pielęgnacyjne do ciała, równie skuteczne jak te zakupione w drogerii, można wykonać ze składników, które niemal każdy z nas ma w domu. Istotne są jednak odpowiednie ich proporcje i takie dobranie komponentów, by gotowy produkt odpowiadał potrzebom naszej skóry. Podczas kursu dowiedzą się Państwo krok po kroku, jak wykonać spray przeciw owadom, peeling do ciała oraz kokosowe płatki kosmetyczne do demakijażu.

ZAPISZ SIĘ

 

Cały czas mogą Państwo także dołączyć do kursów:

  • „Animator Ortograffiti. Nowe standardy pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole”, II edycja ZAPISZ SIĘ
  • „Zrozumieć emocje. Moc bajek terapeutycznych”, II edycja ZAPISZ SIĘ
  • „Życie z pasją. Jak wciąż kochać zawód nauczyciela”, III edycja ZAPISZ SIĘ

Pełną ofertę kursów internetowych znajdą Państwo na platformie kursy.operon.pl 

Zapraszamy również do polubienia i śledzenia naszego profilu na Facebook’u, na którym prezentujemy wszystkie aktualności związane z kursami: https://www.facebook.com/NauczycielPelenMocy/

 

Do zobaczenia na kursie!

Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać komentarz