Zaloguj się

Menu

Kursy internetowe

Konferencja „Uczeń z inteligencją niższą niż przeciętna – problemy i wyzwania"

14 maja 2011 w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona problemowi inteligencji niższej niż przeciętna: „Uczeń z inteligencją niższą niż przeciętna – problemy i wyzwania". Organizatorami konferencji są: Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku oraz PPP w Pruszczu Gdańskim. Jednym ze sponsorów będzie Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON.

W tym wydarzeniu weźmie udział współautorka kursów Akademii ORTOGRAFFITI prof. zw. dr hab. Marta Bogdanowicz, która opowie o profilu poznawczym oraz wspomaganiu rozwoju dzieci z inteligencją niższą niż przeciętna. Ważnym gościem będzie również prof. Steve Shaw z Kanady.

Szczegółowe informacje i zapisy: www.pracowniatestow.pl

Komentarze (3)

Zaloguj się aby dodać komentarz

Z miła chęcia bym pojechała ale nie rozumiem czemu konferencje sa takie drogie no i tez uwazam ze znizka dla studentów 50 zł duza a czemu reszta ma płacic 150.........dyskryminacja????

Paulina Jedyńska

Doliczmy do tego dojazd:(
Ja też z chęcia wybrałabym sie na te konferencję. Pracuję w szkole integracyjnej głównie z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Trochę szkoda. koszty zbyt wysokie. Mam nadzieję ,że będziemy mogli mieć dostep do "wniosków pokonferencyjnych".

Dagmara Wojtaluk

Z chęcią wzięłabym udział w konferencji - temat bardzo interesujący no i wykładający również.....Tylko ta odległość....

Milena Bakuła